3

Spawarka Magnum Viper 205 A to kolejne urządzenie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku spawalniczym.

 

Spawarka Viper 205 to połączenie przystępnej ceny z dobrą jakością wykonania. Dzięki zastosowaniu nowej technologii spawarka magnum wytwarzana jest z zgodnie z wymagającymi standardami, dzięki czemu osiągnięte zostały bardzo dobre parametry spawalnicze dla metod MMA i TIG DC .

 

Jedną z głównych zalet spawarki viper jest szerokie zastosowanie w pracach warsztatowo naprawczych, dzięki swojej wadze 7,7 kg oraz wymiarom, spawarkę można śmiało używać w warunkach terenowych i stacjonarnych. Dodatkowym atutem spawarki jest bardzo dobra charakterystyka łuku dla elektrod rytulowych i zasadowych oraz możliwość spawania elektrodami o średnicy od fi 1,6 do max. 4 mm. Na plus również można zaliczyć funkcjonalny panel sterujący dzięki, któremu w łatwy sposób możemy ustawić parametry spawania. Spawarka chłodzona jest za pomocą wbudowanego wentylatora.  

Zastosowanie spawarki magnum:
- spawanie ręczne MMA elektrodami otulonymi,
- spawanie stali konstrukcyjnych zwykłych i o podwyższonej wytrzymałości, okrętowych oraz stali kotłowych,
- spawanie żeliwa na zimno i na gorąco,
- spawanie stali nierdzewnych,
- zastosowanie półprofesjonalne i profesjonalne.

Budowa
spawarki magnum:
- przystosowana do przenoszenia ręcznego,
- wykonana w technice inwertorowej,
- wytrzymała obudowa metalowa.

Zalety:
- funkcja ARC FORCE,
- funkcja ANTI STICK,
- zabezpieczenie termiczne źródła z sygnalizacją,
- w komplecie przewody spawalnicze.

 

spawarkę można zakupić na stronie: http://sklep.magnumpolska.pl/mma-inwerterowe-spawarki/68-viper-205a-digital-spawarka-inwertorowa-mma-magnum.html?search_query=Viper+205&results=2

 

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz informacje o rabatach i promocjach.

TV Magnum Polska

 

Google+