Spawalnictwo

1

 

Połączenia spawane jest to złącze, które powstaje w procesie fizycznym poprzez połączenie trwale dwóch materiałów o tym samym rodzaju stali lub zupełnie różnym. Proces polega na rozgrzaniu materiałów, które mają zostać złączone i następnie połączenie ich za pomocą spoiwa co ma doprowadzić do trwałego złączenia dwóch materiałów. Po złączeniu dwóch "spawanych" materiałów i ostygnięciu, materiał staje się niezwykle twardy i odporny. 

 

Czytaj więcej...

Spawarka Magnum Snake 200P

2

Spawarka Magnum Snake 200P to urządzenie wyposażone w inwertorowe źródło zasilania. Dzięki zastosowaniu nowej technologii i poprawieniu osiągów spawarki, urządzenie wytwarzane jest zgodnie z nowymi standardami dzięki czemu osiągnięto bardzo dobre parametry spawalnicze dla metody MMA i TIG DC.

Czytaj więcej...

Spawarka transformatorowa

3

 

Spawarka transformatorowa (elektryczna) jest to urządzenie, które służy co spawania, czyli do połączenia materiałów metalowych dzięki wykorzystaniu dodatkowego spoiwa, najczęściej służą do tego elektrody.

 

Czytaj więcej...

Spawarka Magnum Viper 205 A

3

Spawarka Magnum Viper 205 A to kolejne urządzenie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku spawalniczym.

Czytaj więcej...

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz informacje o rabatach i promocjach.

TV Magnum Polska

 

Google+