2

Spawarka Magnum Snake 200P to urządzenie wyposażone w inwertorowe źródło zasilania. Dzięki zastosowaniu nowej technologii i poprawieniu osiągów spawarki, urządzenie wytwarzane jest zgodnie z nowymi standardami dzięki czemu osiągnięto bardzo dobre parametry spawalnicze dla metody MMA i TIG DC.

Coraz większa popularność spawarek Magnum a w szczególności serii Snake, sprawia że cieszą się one dobrą opinią. Spawarki przeznaczonych do spawania profesjonalnego jak i amatorskiego. Dzięki bardzo dobrym wymiarom, wytrzymałości i małej wadze spawarka bardzo dobrze sprawdza się w pracy w terenie.

Spawarki Snake Magnum bazują na 60% sprawności spawania co oznacza, że po 6 minutach pracy ciągłej wymagana jest 3 minutowa przerwa w celu ostygnięcia urządzenia. Dodatkową zaletą jest bardzo dobra charakterystyka łuku dla elektrod zasadowych i rutylowych. Dzięki funkcji LIFT ARC urządzenie dobrze sprawdza się przy spawaniu metodą TIG a odpowiedni zapas mocy pozwala na spawanie prawie każdego materiału. Dodać również, że spawarka magnum dobrze pracuje na elektrodach 4,0 mm, natomiast przy elektrodach 3,2 mm mamy do dyspozycji większy zapas mocy.   

 

Zastosowanie spawarki Snake 200 P:

 - spawanie stali konstrukcyjnych zwykłych i o podwyższonej wytrzymałości, okrętowych oraz stali kotłowych,

 - spawanie ręczne MMA elektrodami otulonymi,

 - spawanie żeliwa na zimno i na gorąco,

 - spawanie stali nierdzewnych,

 - zastosowanie półprofesjonalne i profesjonalne.

 

 Budowa spawarki Snake 200 P:

 - uchwyt do przenoszenia ręcznego,

 - obudowa wykonana z metalu,

 - wykonana w technice inwertorowej

Spawarkę Snake 200P można zakupić na stronie: http://sklep.magnumpolska.pl/mma-inwerterowe-spawarki/20-snake-200-p-spawarka-inwertorowa-mma-magnum.html?search_query=snake+200p&results=1

 

 

 

 

Newsletter

Zapisz się, otrzymasz informacje o rabatach i promocjach.

TV Magnum Polska

 

Google+